Nosidełko HOP-TYE Buckle - Amsterdam Stone

Nosidełko Hop Tye Buckle Amsterdam Stone to nosidło miękkie typu Mei Tai firmy Hoppediz. Przeznaczone dla dzieci od 2,5 do 20 kg.

Więcej szczegółów

  • htb-j-ams-sto

  • 2 szt. w magazynie

325,20 zł

Nosidełko Hop-Tye Buckle - Amsterdam Stone

   niemieckiej firmy

 Hoppediz

Przeznaczone dla dzieci od 2,5 kg

W zestawie otrzymujesz:
  • - Nosidełko
  • - Bardzo dokładną instrukcję obsługi z obrazkami
  • - Wygodną materiałową torbę do przechowywania i transportu

 

Dlaczego warto wybrać Hop-tye ?Po pierwsze:  Hop Tye wzorowane jest na klasycznych, tradycyjnych azjatyckich nosidłach "mei-tai".  
Mei tai jest to nosidełko pochodzenia Azjatyckiego. Jest to doskonałe połączenie chusty i nosidełka. Posiada wszystkie zalety chusty, ale jest tak łatwe do założenia jak nosidełko np. Bondolino. Pasy na ramionach oraz wokół bioder są wiązane - dzięki czemu łatwo dostosować nosidło do swoich potrzeb.

Po drugie: HOP-TYE® jest przeznaczone dla dzieci od 0 do 30 miesiąca życia.
Klasyczne Mei Tai jest często opisywane jako odpowiednie do noszenia dzieci w wieku od 4 - 6 miesięca życia, jednakże HOP-TYE® może być już użytkowane wcześniej ze względu na regulację podstawy od 20 do 40 cm szerokości. 

Po trzecie: Wykonane jest z materiału bardzo dobrej jakości.
HOP-TYE® jest wykonany w 100% z bawełny, która przeszła pomyślnie testy pod kątem szkodliwych substancji. Materiał używany do produkcji nosidełek HOP-TYE® jest używany również podczas produkcji chust do noszenia firmy Hoppediz

Po czwarte: HOP-TYE® jest bardzo łatwy w obsłudze.
Dodatkową zaletą HOP-TYE® jest to, że zakłada się je bardzo prosto, przemawia to także do tych rodziców dla których wiązanie chusty jest zbyt skomplikowane. Za nim skorzystasz z HOP-TYE® wystarczy, że przeczytasz instrukcję obsługi, nie musisz uczestniczyć w żadnych warsztatach tak jak przy chustach :) HOP-TYE® jest również prostsze w obsłudze niż tradycyjne nosidełka ponieważ nie posiada żadnych twardych sprzączek, zatrzasków czy zamków błyskawicznych które ciągle trzeba regulować (szczególnie kiedy z nosidełka korzystają dwie osoby o różnych gabarytach). Samemu można bez problemu włożyć i wyjąć dziecko z nosidełka. HOP-TYE® można również prać w pralce.

Po piąte: Dlatego, że wygoda Twojego dziecka i Twoja jest najważniejsza.
Dzięki szerokim, miękkim, wypełnionym pasom oraz unikalnej konstrukcji nosidełka ciężar dziecka rozkłada się równomiernie, pasy nie uciskają ramion noszącego nawet przy długich spacerach i wycieczkach, a dziecko pozostaje w zdrowej, wygodnej, fizjologicznej pozycji. Dodatkowym plusem jest to że bez problemu i niczyjej pomocy wkładasz i wyjmujesz malucha z nosidła.

Czym różni się Hop-tye Buckle od wersji klasycznej?Nosidełko w wersji Buckle posiada klamry zabezpieczające na pasie biodrowym. Ściągany kapturek, może posłużyć nam jako dodatkowe podparcie dla główki Maluszka. Posiada dodatkowe zwężenia z boku dla jeszcze lepszego wsparcia głowy. Regulacja boczna umożliwia dostosowanie panelu nosidła dla mniejszych dzieci. Regulowane - stopery - na dole panela umożliwiają jego skrócenie, jeśli istnieje taka potrzeba. Specjalny "śliniaczek" pod panelem nosidła ułatwia zawiązanie węzła pod pupą dziecka, dodatkowo poprawia to komfort noszenia, wiązanie nie przesuwa się i nie jest wyczuwalne dla noszącego.

 

Podsumowując, co wyróżnia nosidełka Hop-Tye®?:

- rolowany kaptur mogący służyć jako zagłówek dla dziecka
- wyjątkowo szerokie pasy naraminne, które dzięki swojej długości ( 220cm x 25cm) mogą być zawiązane z przodu, wygodne, wyściełane pasy biodrowe zapewniające wysoki komfort noszenia
- wygodny system podciągania zagłówka/kapturka podczas noszenia dziecka na plecach
- regulowana szerokość panela przedniego (20-40cm) dzięki czemu zawsze łatwo zachować pozycję "żabki"
- HOP-TYE® może być używany przez osoby o talii do 160 cm
- HOP-TYE® jest wykonany w 100% z bawełny, która przeszła pomyślnie testy pod kątem szkodliwych substancji. Materiał używany do produkcji nosidełek HOP-TYE® jest używany również podczas produkcji chust do noszenia firmy Hoppediz
- można prać w pralce w temperaturze do 40 stopni Celsjusza.

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz swoją opinię

Nosidełko HOP-TYE Buckle - Amsterdam Stone

Nosidełko HOP-TYE Buckle - Amsterdam Stone

Nosidełko Hop Tye Buckle Amsterdam Stone to nosidło miękkie typu Mei Tai firmy Hoppediz. Przeznaczone dla dzieci od 2,5 do 20 kg.

Napisz swoją opinię

1 inne produkty z tej samej kategorii