Chusta tkana żakardowa Hoppediz - Papamoa Lemon 5,4 m

Chusta tkana żakardowa niemieckiej firmy Hoppediz, wzór Papamoa Lemon, długość 5,4 m, szerokość 0,7 m

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

  • M-J-pap-lem

  • 1 szt. w magazynie

Promocja Promocja!

158,54 zł

W zestawie otrzymujesz:

- chustę
- instrukcja obsługi i użytkowania w języku polskim w której krok po kroku przedstawiono za pomocą zdjęć najpopularniejsze techniki wiązania, zawiera również odpowiedzi na najczęstsze pytania użytkowników
Żakardowa chusta w kolekcji Hoppediz. Do utkania tej chusty firma użyła tej samej cienkiej przędzy, z której tkane są chusty ultracienkie, co powoduje, że są delikatne i przyjemne w dotyku. Żakard Hoppediza to unikatowa chusta...jako pierwszym udało im się połączyć splot żakardowy i splot skośnokrzyżowy.

Zalety chusty Hoppediz:

- Sposób tkania żakardowej chusty Chicago jest bardzo zbliżony do skośnokrzyżowych chust jednokolorowych i w paski. Dzięki temu chusta ma świetne właściwości taką samą rozciągliwość w obu skosach i dobre dociąganie chusty wraz ze wspaniałym motywem, który można uzyskać dzięki zastosowaniu techniki żakardowej.

- Chusta jest dwustronna

- Użyta podczas produkcji wysokiej jakości bawełna zapewnia zarówno wyjątkową siłę splotu jak i niespotykaną trwałość.

- Dzięki wysokiej jakości materiałom i barwnikom bez zawartości metali ciężkich chusty Hoppediz są wyjątkowo delikatne dla skóry.

- Barwienie włókien przed tkaniem zapewnia niezmienność kolorów nawet po wielu praniach (chusty mogą być prane nawet w temperaturze 60 stopni aczkolwiek 30-40 stopni jest z reguły wystarczające. Mogą być również suszone w suszarkach.)

- Stabilna pozycja chusty jest gwarantowana przez podwójne obszycie brzegów nawet przy większym obciążeniu i dłuższym okresie noszenia.

- Obramowania chusty są zrobione w kontrastujących kolorach tak aby były łatwe do znalezienia podczas dociągania. Dwie naszywki w połowie długości chusty sprawiają, że znalezienie środka podczas wiązania jest dużo łatwiejsze..

- Skośnie cięte końce chusty powodują, że wiąże się ją bardzo łatwo - materiał nie jest tak gęsty.

-Materiał z którego wykonane są chusty Hoppediz uzyskał pozytywny rezultat testu na ochronę przed promieniowaniem UV.

- Chusta Hoppediz otrzymała bardzo dobrą ocenę ekspertów w prestiżowym teście OKO-TEST.

Jaki rozmiar chusty wybrać?

Jeżeli kobieta jest niższa niż 1,75m i waży mniej niż 75 kg ale jej partner jest cięższy i wyższy nie jest wcale konieczne posiadanie chusty w największym rozmiarze (Maxi) wystarczy rozmiar Long. Jednak w przypadku gdy partner będzie nosił dziecko dość często bądź kobieta jest wyższa niż 1,75 m i cięższa niż 75kg wówczas zalecamy kupno chusty Maxi. Chusty Medium są odpowiednie dla niskich osób o standardowej wadze lub dla szczupłych osób o wzroście do 1,7m.

Rozmiary chust Hoppediz w naszej ofercie:

Maxi - długość 5,4 m., szerokość 0,7 m.
Long - długość 4,6 m., szerokość 0,7 m.
Medium - długość 3,7 m., szerokość 0,7 m.

Hoppediz

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz swoją opinię

Chusta tkana żakardowa Hoppediz - Papamoa Lemon 5,4 m

Chusta tkana żakardowa Hoppediz - Papamoa Lemon 5,4 m

Chusta tkana żakardowa niemieckiej firmy Hoppediz, wzór Papamoa Lemon, długość 5,4 m, szerokość 0,7 m

Napisz swoją opinię