Wypożyczenie nosidełka Bondolino

Wypożyczalnia nosidełek ergonomicznych Bondolino w Warszawie.

Więcej szczegółów

  • 30 szt. w magazynie

0,00 zł

W naszym sklepie stacjonarnym istnieje możliwość wypożyczenia nosidełka Bondolino firmy Hoppediz. W wypożyczalni posiadamy kilka nosidełek, zawsze jednak warto zadzwonić wcześniej aby dowiedzieć się czy są jakieś dostępne.

Wypożyczenie jest najprostszą i najtańszą metodą sprawdzenia działania nosidełka w praktyce.

O ile jest to możliwe to zapraszamy do naszego sklepu wraz z maluchem, który będzie korzystał z nosidełka, doradzimy jak je zakładać, odpowiemy na wszelkie pytania.

Cena wypożyczenia: Pierwsze 2 dni kalendarzowe wypożyczenia nosidła są darmowe, pozostałe dni są płatne 15 zł za każdy dzień kalendarzowy.


BONDOLINO jest nosidełkiem ergonomicznym niemieczkiej firmy Hoppediz, dzięki specjalnej konstrukcji zapewnia Twojemu dziecku najbardziej naturalną pozycję podczas noszenia będąc jednocześnie najbardziej wygodnym nosidełkiem dla rodzica.

W naszej wypożyczalni posiadamy nosidełka: Bondolino Popelina Grau Stern, Bondolino Popelina Grau 3 Stern Plus.

Przy wypożyczeniu nosidełka pobieramy zwrotną kaucję w wysokości 250 PLN. Kaucję można wpłacić gotówką lub kartą płatniczą w sklepie lub przelewem przed wypożyczeniem.

Skontaktuj się z nami przed wizytą w naszym sklepie stacjonarnym aby zarezerwować termin wypożyczenia - tel. 22 299-10-95 wew. 3

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz swoją opinię

Wypożyczenie nosidełka Bondolino

Wypożyczenie nosidełka Bondolino

Wypożyczalnia nosidełek ergonomicznych Bondolino w Warszawie.

Napisz swoją opinię

1 inne produkty z tej samej kategorii