Brak promocji w tym czasie

Chusty Hoppediz

Chusty tkane do noszenia dzieci marki Hoppediz są dostępne w naszym sklepie w dwóch głównych rozmiarach, 4,6m i 5,4m. Każdy z rozmiarów jest dostępny w wersji Standardowej i Light - wersja Light jest wykonana z cieńszej bawełny, a dzięki temu jest idealna na cieplejsze dni jak również lepiej się dociąga i wiąże. 

W naszym sklepie znajdziecie również chusty Hoppediz żakardowe - do ich utkania użyto tej samej cienkiej przędzy, z której tkane są chusty ultracienkie, co powoduje, że są delikatne i przyjemne w dotyku. Chusty żakardowe marki Hoppediz są unikatowe dzięki połączeniu splotu żakardowego i splotu skośnokrzyżowego.

Jak dobrać chustę? 

Jeżeli kobieta jest niższa niż 1,75m i waży mniej niż 75 kg ale jej partner jest cięższy i wyższy nie jest wcale konieczne posiadanie chusty w największym rozmiarze (Maxi) wystarczy rozmiar Long. Jednak w przypadku gdy partner będzie nosił dziecko dość często bądź kobieta jest wyższa niż 1,75 m i cięższa niż 75kg wówczas zalecamy kupno chusty Maxi

Jak prać? 

Chusty można prać w temperaturze 60 stopni Celsjusza, choć w zupełności wystarczy pranie w 30-40 stopniach. Należy również pamiętać o tym że nowa chusta przed pierwszym praniem będzie nieznacznie dłuższa od podanego rozmiaru, dopiero po praniu osiągnie prawidłową długość.

Instrukcja użytkowania i obsługi 

Razem z każdą chustą otrzymasz dokładną, ilustrowaną instrukcję, w której krok po kroku pokazane są najpopularniejsze i najprostsze sposoby wiązania chust. Gorąco polecamy zapoznanie się z nią przed rozpoczęciem użytkowania/.