Brak promocji w tym czasie

W 2019 roku zostało zaprezentowane najnowsze nosidełko ergonomiczne Bondolino Plus ONE SIZE wyprodukowane przez niemiecką firmę Hoppediz, która od wielu lat dostarcza różne rozwiązania do ogólnie pojętego noszenia dzieci. W ofercie Hoppediz są zarówno chusty tkane, elastyczne, kołkowe, nosidełka ergonomiczne Hop-Tye, Nabaca jak i Bondolino.

Nosidełko Bondolino Plus ONE SIZE jest połączeniem znakomitej funkcjonalności starszego modelu z bagażem doświadczeń zebranych podczas wieloletniej jego sprzedaży.
W jednym nosidełku połączono cechy standardowego nosidła Bondolino i jego drugiej wersji ( Slim Fit ) przeznaczonej dla osób o drobniejszej sylwetce. W jednej wersji nosidła połączono zarówno pasy naramienne o mniejszym rozstawie ( węższe ), jak i dłuższy pas biodrowy, dzięki czemu możliwości dopasowania tego nosidełka są jeszcze większe i może ono z powodzeniem służyć zarówno drobnym kobietom jak i potężniej zbudowanym mężczynom.

Z poprzedniego modelu Bondolino Plus zostały zachowane wszystkie jego najlepsze funkcje takie jak między innymi regulacja panelu przedniego jak i jego rozszerzenie w dolnej części dzięki której nosidełko można wygodnie dopasować do wielkości dziecka.

W dalszym ciągu w nosidełku Bondolino nie znajdziemy żadnych klamer, metalowych czy też plastikowych zapięć, nosidło jest praktycznie całkowicie miękkie dzięki czemu komfort noszenia zarówno dla dziecka jak i rodzica jest nieporównywalnie lepszy niż w konkurencyjnych nosidłach ergonomicznych.

Dzięki pasom naramiennym z grubym wypełnieniem nawet długie spacery nie są problemem.

Warto również zauważyć że dzięki swej unikalnej budowie Bondolino Plus ONE SIZE umożliwia noszenie noworodków bez żadnych zwiększających temperaturę i zmniejszających komfort wkładek.

Pod poniższym linkiem można pobrać instrukcję obsługi do nosidełka, warto się z nią zapoznać przez rozpoczęciem noszenia.

INSTRUKCJA